Chytrá bezpečnostní řešení blukii

blukii zabezpečení neboteooku

Bezpečnostní řešení založená na Bluetooth Low Energy

blukii Notebook protector pro Windows se skládá z modulů, které využívají Bluetooth s nízkou spotřebou energie (BLE) ke komunikaci s okolními zařízení jako jsou např. notebooky, chytré telefony a další.

Prostřednictvím blukii Smart key protokolu nabízí blukii Notebook protector možnost autentizace – např. zabezpečení mobilních dat nebo řízení přístupu. V závislosti na aplikaci je možné vybrat a nastavit úroveň zabezpečení. Blukii Notebook protector funguje na standardu BLE 4.2 a je veden ve skupině Bluetooth SIG.

Řešení blukii pro zabezpečení počítače

Zabezpečení PC od blukii velmi usnadňuje dodržování předpisů na pracovišti. blukii Notebook protector pro Windows pak láká zejména díky své jednoduchosti: V momentě kdy se vzdálíte od svého notebooku, automaticky se zamkne. Když se vrátíte, odemkne se. Všechno se děje automaticky – vše je hands-free a bezpečné.

blukii Notebook protector pro Windows vyvolá poplach, vždy když se neoprávněná osoba pokusí získat přístup k Vašemu notebooku.

blukii zabezpečení počítače

Nedotýkat se! Zvukový a vizuální alarm bude spuštěn pokaždé, když se někdo dotkne klávesnice notebooku, použije myš, pokusí se odnést nabíječku nebo se pokusí zavřít aktivní notebook.

alarmové funkce blukii

alarmové funkce blukii 2

Alarmové informace

  • Notebook protector pro Windows vám poskytne důležité informace, abyste mohli vykonat příslušená opatření.
  • Můžete si do systému nastavit svou emailovou adresu a budete tak ihned informováni prostřednictvím zaslaného zprávy o tom, když se někdo cizí pokusí získat přístup k Vašemu notebooku.
  • Získejte fotku pořízenou virtuálním strážcem z Vaší webkamery na notebooku.

Co obsahuje sada blukii Notebook protector pro Windows?

  • 1x Software blukii Notebook protector pro Windows
  • 1x Blukii USB dongle
  • 1x Blukii Smart Key Go Mini
  • 1x Blukii Klíčenka Go Mini

Proč potřebuji Blukii USB dongle?

Blukii USB dongle zaručuje spolehlivou funkčnost softwaru blukii Notebook protector pro Windows. Jedná se o protějšek k Blukii Smart Key, který umožňuje spolehlivé a stálé Bluetooth připojení.

Porovnat produkty: 0