Chytrá bezpečnostní řešení blukii

blukii zabezpečení neboteooku

Bezpečnostní řešení založená na Bluetooth Low Energy

blukii Notebook protector pro Windows u se skládá z modulů, které využívají Bluetooth s nízkou spotřebou energie (BLE) ke komunikaci s okolními zařízení jako jsou např. notebooky, chytré telefony a další.

Prostřednictvím blukii Smart key protokolu nabízí blukii Notebook protector možnost autentizace – např. zabezpečení mobilních dat nebo řízení přístupu. V závislosti na aplikaci je možné vybrat a nastavit úroveň zabezpečení. Blukii Notebook protector funguje na standardu BLE 4.2 a je veden ve skupině Bluetooth SIG.

Řešení blukii pro zabezpečení počítače

Zabezpečení PC od Blukii velmi usnadňuje dodržování předpisů na pracovišti. Když odejdete od svého stolu, notebook se uzamkne a nebude tak pro nikoho přístupný. Jakmile se ke stolu vrátíte, notebook se automaticky znovu odemkne.

blukii Notebook protector pro Windows láká díky své jednoduchosti: V momentě kdy se vzdálíte od svého notebooku, automaticky se zamkne. Když se vrátíte, odemkne se. Všechno se děje automaticky – vše je hands-free a bezpečné.

blukii Notebook protector pro Windows vyvolá poplach, vždy když se neoprávněná osoba pokusí získat přístup k Vašemu notebooku.

blukii zabezpečení počítače

Nedotýkat se! Zvukový a vizuální alarm bude spuštěn pokaždé, když se někdo dotkne klávesnice notebooku, použije myš, pokusí se odnést nabíječku nebo se pokusí zavřít aktivní notebook.

alarmové funkce blukii

alarmové funkce blukii 2

Alarmové informace

  • Notebook protector pro Windows vám poskytne důležité informace, abyste mohli vykonat příslušená opatření.
  • Nastavte svou emailovou adresu tak, aby byla informována ihned, když se někdo pokusí získat přístup k Vašemu notebooku.
  • Získejte fotku pořízenou virtuálním strážcem z Vaší webkamery na notebooku.

Co obsahuje sada blukii Notebook protector pro Windows?

  • 1x Software blukii Notebook protector pro Windows
  • 1x Blukii USB dongle
  • 1x Blukii Smart Key Go Mini
  • 1x Blukii Klíčenka Go Mini

Proč potřebuji Blukii USB dongle?

Blukii USB dongle zaručuje spolehlivou funkčnost softwaru blukii Notebook protector pro Windows. Jedná se o protějšek k Blukii Smart Key, který umožňuje spolehlivé a stálé Bluetooth připojení.

Porovnat produkty: 0