Yealink ZVC300 videokonferenční endpoint pro Zoom

Videokonferenční endpoint značky Yealink, který je vhodný do menších zasedacích místností a je plně integrovaný s komunikačním systémem od firmy Zoom - Zoom Rooms.

Produktový list
Kód
10001279
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Na objednání
71 390 Kč s DPH
59 000 Kč bez DPH
  • kamera Yealink UVC30 PTZ, 4K/30fps
  • Yealink CP960, 3 vestavěné mikrofony s dosahem 6 metrů
  • fuknce auto-framing a technologie Noise Proof
  • pětipalcový displej pro správu schůzek
  • hybridní režim - jednoduché přepínání mezi režimem Zoom a SIP

Funkce videokonference ZVC300

Klíčové vlastnosti a benefity ZVC300:

Spolupráce se Zoom Rooms

Video řešení Yealink ZVC300 je díky předinstalovanému softwaru Zoom Rooms plně integrováno do aplikace Zoom Rooms. Prémiovou kvalitu zvuku a videa zajišťuje zařízení Yealink CP960 a kamery Yealink z řady UVC, které zajistí maximální zážitek ze schůzky.

Funkce audio a video

Kvalitní video přenos schůzky zajistí ultra HD kamera UVC30 se zorným polem 120° a podporou 4K/30 fps videohovorů. Díky funkci auto-framing je zajištěn záběr na všechny účastníky schůzky. Yealink CP960 zajišťuje třemi integrovanými mikrofony, hlasovým rozsahem 360° a dosahem až 6 metrů maximální možný zvukový zážitek probíhajících schůzek. Díky technologii Noise Proof Technology je ruch na pozadí minimalizován, čímž je zajištěna výborná slyšitelnost každého účastníka schůzky.

Snadná instalace a používání

Využití pouze jednoho kabelu pro propojení zařízení značně ulehčí nasazení celého systému do zasedací místnosti. Pro propojení televize a kamery s prostorem stolu v zasedací místnosti tak není již potřebné využívat tradičního USB kabelu. Mikrofony, reproduktory a CP960 tak vytváří jednu oddělenou buňku zařízení umístěných v oblasti stolu. CP960 s pětipalcovým dotykovým displejem poskytuje uživatelům funkce pro správu ZOOM videokonference. Mezi tyto funkce patří připojení ke schůzce, přidávat účastníky schůzky, upravovat hlasitost, ovládání kamery. Díky všem těmto možnostem se správa schůzky stává hračkou.

Dosah 6m (360°)
MCU Ne
Endpoint Ano
HDMI výstup 2x
Yealink ZVC300
Yealink ZVC300

Související produkty

Porovnat produkty: 0