Telefony Yealink podporují Skype for Business (MS Lync)!
22.6.2015

V Brně dne 22. 6. 2015

Skype for Business

Po ročních přípravách společnost Yealink obdržela certifikát o spolupráci se Skype for Business (Microsoft Lync). Telefony Yealink jsou tak plně kompatibilní se Skype for Business (MS Lync 2010, 2013)!

Yealink vydal speciální firmware, který využívá sílu MS Lync pro uživatele po celém světě – můžete se tak přihlásit ať jste v kanceláři nebo na cestách.

Tuto kompatibilitu ocení zejména větší společnosti, které využívají servery MS Lync.

Klienti využívající server MS Lync se mohou přihlásit ke svému MS Lync účtu i přes IP telefon Yealink a jednoduše jej ovládat v moderním a uživatelsky přívětivém rozhraní připomínajícím Windows Mobile.

K dispozici jsou standardní funkcionality jako historie volání, kontakty, 3cestná skupinová konference. Navíc přibyly funkce jako hledání mezi Lync kontakty, ovládání statusu uživatele (online, zaneprázdněn, nerušit,…), identifikace statusů ostatních uživatelů, přihlášení přes PIN či možnost poslat vizitku s kontaktními údaji.

Kompatibilní se Skype for Business jsou telefony Yealink SIP-T48G a Yealink SIP-T22P, další modely společnost Yealink připravuje.

Yealink SIP-T48G Skype

Další výhody kompatibility se Skype for Business:

  • Efektivnější a snazší správa - podpora pro Lync Server v pásmu Provisioning: Jednoduchá konfigurace, hromadné nastavení;

  • Přizpůsobené funkce pro každého zaměstnance: Boss / admin, vždy online, Dial Plan, Zámek telefonu a další;

  • Více svobody při práci - plynulé a flexibilní přepínání mezi Lync a IP telefonem: Volat / poslouchat na jeden klik, přepnutí rozhovoru na jiné zařízení.Ukázka kompatibility se Skype for Business:

MS Lync kompatibilitaVíce informací o Skype for Business najdete na webu microsoft.cz.Porovnat produkty: 0