Žádné dráty a žádné kabely, jen okamžitá křišťálově čistá komunikace.

Klíčové benefity:

Jak systém VOCOVO funguje?

Schéma využití systému Vocovo - divadlo a kulturní akce

 1. Naléhavý problém!
  Inspicient okamžitě hovoří se svým týmem, který se nachází v budově divadla pomocí náhlavních souprav Vocovo a pracují na vyřešení problému.

 2. Tento zaměstnanec používá svou náhlavní soupravu, aby mohl okamžitě komunikovat s osvětlovači a zvukaři pomocí náhlavních souprav Vocovo.

 3. Naléhavý problém údržby!
  Vedoucí údržby je okamžitě kontaktován prostřednictvím své náhlavní soupravy a je na cestě.

 4. Náhlá změna!
  Tento zaměstnanec používá bezdrátový telefon Vocovo aby mohl okamžitě hovořit se svými kolegy s náhlavními soupravami a operativně řešit nastalou situaci.

 5. Pokladní žádá okamžitou pomoc od manažera pomocí své Vocovo pokladní klávesnice. Její nadřízená s ní komunikuje díky náhlavní soupravě Vocovo a řeší její požadavek. Pokladní slyší její odpověď prostřednictvím dvoucestné audio funkce Vocovo klávesnice.

 6. Manažer prodejny má svůj bezdrátový telefon Vocovo položený na stole v režimu spuštěného hlasitého odposlechu, čímž monitoruje aktivitu náhlavních souprav v prodejně.

 7. Objednávka přijela!
  Řidič stiskne tlačítko na Call Pointu. Zaměstnanci divadla slyší zprávu na svých Vocovo náhlavních soupravách a okamžitě dají vědět řidiči, že jsou již na cestě prostřednictvím audio funkce na Call Pointu.

Porovnat produkty: 0