Ekosytém Vocovo kombinuje sílu hardwaru a softwaru Vocovo se všemi Vašimi oblíbenými aplikacemi třetích stran, aby pomohl zvýšit efektivitu Vaší práce, čímž se zlepší celý proces provozu Vašich provozoven. Nevzdávejte se svých oblíbených zavedených aplikací a zároveň využívejte všech výhod, které přináší řešení Vocovo.

EKOSYSTÉM VOCOVO

Kontrolér je srdcem řešení Vocovo. Poskytuje přístup ke všem funkcím potřebným pro správu komunikace ve Vašem obchodě, sledování dat a vylepšení zaváděných novinek. Každá základní jednotka je centrem neomezeného počtu náhlavních souprav a bezdrátových telefonů. Vocovo repeatery usnadňují rozšíření pokrytí signálem v celém obchodě - uvnitř i venku.

S čím vším je možné integrovat řešení Vocovo?

ekosystém vocovo

Výkonné softwarové produkty

Vocovo je špičkový systém, který si můžete přizpůsobit tak, aby podporoval růst ve Vašem podnikání. Software Vocovo objeví potenciál Vašeho týmu a obchodu a pomůže Vám plošně zvýšit efektivitu. Řešení Vocovo pomůže dosáhnout cílů Vaší společnosti.

Partnerství s těmi nejlepšími

Vaše týmy jistě spoléhají na řadu aplikací a služeb. Proto se řešení Vocovo bez problémů integruje s aplikacemi od průmyslových odborníků, jako jsou JDA, Kronos a Reflexis. Váš tým může spravovat své úkoly a přijímat hlasová oznámení - vše ze své náhlavní soupravy Vocovo.

Řešení určené pro všechny podniky

Bezdrátová komunikace s nejnovější konferenční technologií

  • Škálovatelné a snadno instalovatelné
    Plně modulární řešení, které roste s Vaším podnikáním.
  • Plně duplexní komunikace
    Mluvte a poslouchejte současně s křišťálově čistým zvukem.
  • Zabezpečení
    Žádné otevřené rádiové frekvence nebo hlasitá hlášení rozhlasem, ale zabezpečená a diskrétní komunikace.

schéma ekosystém Vocovo

Výhody systému Vocovo

Zákazníci se podílejí na vývoji

Z úzké spolupráce se zákazníky vypracovalo Vocovo seznam toho, co potřebují, a vyvinuli své produkty, aby zvládli ještě více. Toto také pomohlo vyvinout plán budoucích služeb, které zákazníkům pomohou budovat obchody budoucnosti.

Snadné škálování

Vocovo pomáhá zaměstnancům v obchodech všech velikostí. Stačí se zeptat týmu v největším světovém Primarku v Birminghamu ve Velké Británii. Vocovo zde využívá více než 300 kolegů na 7 podlažích a jsou díky němu schopni pracovat rychleji a lépe obsloužit zákazníky.

Dlouhá životnost systému

Řešení Vocovo je nasazováno v náročných prostředích. Proto jsou jednotlivé komponenty konstruovány s dlouhou životností a jsou testovány, aby odolaly pádům a nárazům.

Porovnat produkty: 0