Snižte fronty u pokladen díky pokladním klávesnicím Vocovo

Klíčové vlastnosti:

Klavesnice Vocovo - vlastnosti Pokladní klávesnice VocovoSnižte fronty, maximalizujte rychlost odbavení zákazníků a vyvarujte se nutnosti otevírat další pokladny, to vše díky pokladním klávesnicím Vocovo.

Zaměstnanci mohou díky tomuto zařízení po stisknutí tlačítka žádat pomoc od konkrétního kolegy, který je vybaven náhlavní soupravou Vocovo nebo jiným Vocovo zařízením.

Po stisknutí tlačítka se okamžitě začne vysílat předem vybraná nahraná zpráva. Tato výzva je vysílána na všechny Vocovo zařízení v systému. Každá zpráva je specifická a udává místo a druh požadované pomoci. Například „Pokladna č. 3 – odnos nákupu k autu“ nebo „Pokladna č. 6 – požadavek na cenu“.Pokladní klávesnice Vocovo

Přizpůsobitelná tlačítka umožňují nastavit nejčastější specifické případy. Klávesnice je navíc opatřena LED indikací, která svému uživateli ukazuje, že zpráva byla odeslána a doručena. V případě, že dojde na pokladně k případu, pro který není přidělena rychlá volba na tlačítku, může pokladní nahrát vlastní vzkaz, který začne vysílat kolegům.


Dvoucestná audio komunikace

Klávesnice Vocovo jsou vybaveny dvoucestnou audio komunikací, která umožňuje pracovníkům obchodu komunikovat přímo s pokladní bez nutnosti cesty k pokladně. Ušetříte tak drahocenný čas, zajistíte maximalizaci transakcí a snížíte potřebu otevírat více pokladen.


Datasheet ke stažení ZDE.

Porovnat produkty: 0